| точка на (пре)включване | 120 °C |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330316 |
| мярка на резбата | M14 x 1.5 |
| размер на ключ | 24 |
| брой на полюсите | 2 |
| инструменти | с показател за температурата на маслото |
| цвят на корпуса | кафяв |
| мярка на резбата | M10 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| за OEномер | 9 186 486 |
| за OEномер | 9 186 486 |
| мярка на резбата | M10 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| за OEномер | 9 186 486 |
| мярка на резбата | M10 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | M10x1 |
| вид на монтаж | завинтен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2200 Ом |
| съпротивление | 257 Ом |
| обурудване на автомобила | за автомобили с бордкомпютър |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 21 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0.025 kg |
| мярка на резбата | M10 x 1 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | M10x1.0 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с ключ |
| обурудване на автомобила | за автомобили без бордкомпютър |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| включваща функция | нормално отворен ключ |
| размер на ключ | 24 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с ключ |
| обурудване на автомобила | за автомобили без бордкомпютър |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| включваща функция | нормално отворен ключ |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 24 |
| паспортно напрежение | 12 V |