| мярка на резбата | M10 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| за OEномер | 9 186 486 |
| за OEномер | 9 186 486 |
| мярка на резбата | M10 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| за OEномер | 9 186 486 |
| мярка на резбата | M10 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | M10x1 |
| вид на монтаж | завинтен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2200 Ом |
| съпротивление | 257 Ом |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0.025 kg |
| мярка на резбата | M10 x 1 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| дължина | 150 mm |
| външна резба | M10 x 1 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,030 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | M10x1.0 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| дължина | 150 mm |
| външна резба | M10 x 1 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,030 kg |
| необходими бройки | 1 |