| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 3 |
| тип на корпуса | метален корпус |
| качество | OE |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой контакти | 3 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0098 |
| брой контакти | 3 |
| вид на монтаж | завинтен |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 82 mm |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-411 |