| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 5 |
| тип на корпуса | с корпус |
| гаранция | 5 години гаранция |
| тип на корпуса | алуминиев корпус |
| тип на корпуса | с корпус |
| цвят на корпуса | черен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с всмукателна тръба |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 3 |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 5 |
| тип на корпуса | с корпус |
| брой на полюсите | 3 |
| нова част | |
| не се изисква връщане на старата част |
| тип на корпуса | с корпус |
| брой на полюсите | 3 |
| нова част | |
| не се изисква връщане на старата част |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| брой контакти | 4 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 5 |
| качество | OE |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 4 |
| качество | OE |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на полюсите | 4 |
| рециклирана част | |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| брой контакти | 3 |
| вид на монтаж | завинтен |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 75 mm |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-251 |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| допълващ артикул /допълваща информация | с всмукателна тръба |
| качество | OE |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на полюсите | 3 |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 3 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 3 |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| вид на експлоатация | електрически |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| вид на експлоатация | електрически |
| ограничение за производител | Hitachi |
| дължина | 182 mm |
| ширина | 165 mm |
| височина | 125 mm |
| тегло | 0,4 kg |
| материал | пластмаса |
| тип на корпуса | с корпус |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 3 |
| тегло | 0,266 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ограничение за производител | Siemens |
| дължина | 182 mm |
| ширина | 165 mm |
| височина | 125 mm |
| тегло | 0,4 kg |
| материал | алуминий |
| тип на корпуса | с корпус |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 3 |
| брой контакти | 3 |
| вид на монтаж | завинтен |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 75 mm |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-211 |