| пълен комплект | |
| продуктов номер | 023-K-PCS-MS |
| тип на корпуса | с корпус |
| цвят на корпуса | черен |
| тип на корпуса | с корпус |
| тип на корпуса | с корпус |
| брой на полюсите | 5 |
| нова част | |
| не се изисква връщане на старата част |
| тип на корпуса | с корпус |
| брой на полюсите | 5 |
| нова част | |
| не се изисква връщане на старата част |
| тип на корпуса | с корпус |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 70 mm |
| ограничение за производител | 8ET 009 149-031 |
| брой на полюсите | 5 |
| електронапрежение | 12 V |
| гаранция | 5 години гаранция |
| допълващ артикул /допълваща информация | с всмукателна тръба |
| гаранция | 5 години гаранция |
| тип на корпуса | с корпус |
| брой на полюсите | 4 |
| нова част | |
| не се изисква връщане на старата част |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 4 |
| тип на корпуса | с корпус |
| нова част | |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 5 |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | PI 0035 |
| рециклирана част | |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | PI 0035 |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| рециклирана част | |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 70 mm |
| ограничение за производител | 8ET 009 149-051 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 5 |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 0,233 kg |
| необходими бройки | 1 |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| тегло | 0,255 kg |
| необходими бройки | 1 |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| рециклирана част | |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| тегло | 0,255 kg |
| необходими бройки | 1 |