| брой контакти | 4 |
| вид на монтаж | завинтен |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 75 mm |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-261 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с всмукателна тръба |
| брой контакти | 4 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 4 |
| нова част | |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 4 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 4 |
| качество | OE |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на полюсите | 4 |
| гаранция | 5 години гаранция |