| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 4 |
| тип на корпуса | с корпус |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 4 |
| брой контакти | 4 |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 3 |
| тип на корпуса | с корпус |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 3 |
| брой контакти | 4 |
| тегло | 0,23 kg |
| необходими бройки | 1 |
| качество | OE |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на полюсите | 3 |
| брой контакти | 3 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 3 |
| брой контакти | 3 |
| вид на монтаж | завинтен |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 82 mm |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-361 |
| брой контакти | 4 |
| вид на монтаж | завинтен |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 82 mm |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-241 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| допълващ артикул /допълваща информация | с всмукателна тръба |