| гаранция | 5 години гаранция |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 5 |
| вид на експлоатация | електрически |
| рециклирана част | |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | PI 0035 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без тръбопровод |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | монтируем само с оригинално закрепване |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| алтернативен ремонтен комплект | * |
| допълващ артикул /допълваща информация | без тръбопровод |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | монтируем само с оригинално закрепване |
| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 0,268 kg |
| необходими бройки | 1 |