| тип на корпуса | с корпус |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | PI 0035 |
| технически информационен номер | SI 0098 |
| технически информационен номер | SI 0099 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| технически информационен номер | SI 0104 |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 5 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | монтируем само с оригинално закрепване |
| допълващ артикул /допълваща информация | без тръбопровод |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | монтируем само с оригинално закрепване |
| допълващ артикул /допълваща информация | без тръбопровод |
| алтернативен ремонтен комплект | * |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| алтернативен ремонтен комплект | * |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | PI 1051 |
| технически информационен номер | SI 0098 |
| брой контакти | 5 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,226 kg |
| необходими бройки | 1 |