| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | PI 1051 |
| технически информационен номер | SI 0098 |
| ограничение за производител | Bosch |
| дължина | 108 mm |
| ширина | 125 mm |
| височина | 108 mm |
| тегло | 0,4 kg |
| тип на корпуса | с корпус |
| брой на полюсите | 4 |
| форма на корпуса на щекера | D-форма |