| брой на полюсите | 3 |
| тип на корпуса | с корпус |
| брой контакти | 3 |
| вид на монтаж | тръбен накрайник |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 80 mm |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-021 |
| тип на корпуса | с корпус |
| брой на полюсите | 3 |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 3 |
| тип на корпуса | с корпус |
| брой на полюсите | 3 |
| нова част | |
| не се изисква връщане на старата част |
| допълващ артикул /допълваща информация | с всмукателна тръба |
| брой контакти | 3 |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят | черен |
| брой контакти | 3 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,150 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за номер артикул | 558060 |
| брой контакти | 3 |