| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-541 |
| ограничение за производител | Hella |
| дължина | 182 mm |
| ширина | 165 mm |
| височина | 125 mm |
| тегло | 0,4 kg |
| тип на корпуса | с корпус |
| брой на полюсите | 5 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| тегло | 0,162 kg |
| брой контакти | 5 |
| за номер артикул | 558035 |