| ограничение за производител | Siemens |
| дължина | 182 mm |
| ширина | 165 mm |
| височина | 125 mm |
| тегло | 0,4 kg |
| тип на корпуса | с корпус |
| брой на полюсите | 5 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 5 |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 80 mm |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-321 |
| брой контакти | 5 |
| за номер артикул | 558023 |
| тегло | 0,25 kg |
| брой на полюсите | 6 |
| цвят | черен |