| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 5 |
| тип на корпуса | с корпус |
| вид на експлоатация | електронен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0092 |
| технически информационен номер | SI 0098 |
| технически информационен номер | SI 0099 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| технически информационен номер | SI 0105 |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |