| тип на корпуса | с корпус |
| ъгъл на закрепване | 90 Gradград |
| брой контакти | 4 |
| за номер артикул | 558113 |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 4 |
| тип на корпуса | без корпус |
| ъгъл на закрепване | 90 Gradград |
| брой контакти | 4 |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0098 |
| технически информационен номер | SI 0099 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0098 |
| технически информационен номер | SI 0099 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| дължина | 96 mm |
| вътрешен диаметър | 72,7 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| брой контакти | 4 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,18 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 96 mm |
| вътрешен диаметър | 72,7 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| брой контакти | 4 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,18 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 5 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,16 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 5 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,16 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят | черен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с всмукателна тръба |
| брой контакти | 5 |
| тегло | 0,16 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 4 |
| вид на монтаж | завинтен |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 80 mm |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-431 |