| тип на корпуса | с корпус |
| ограничение за производител | Hitachi |
| дължина | 88 mm |
| ширина | 107 mm |
| височина | 88 mm |
| тегло | 0,4 kg |
| тип на корпуса | без корпус |
| брой на полюсите | 6 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | монтируем само с оригинално закрепване |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой контакти | 4 |
| вид на монтаж | завинтен |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-591 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |