| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 4 |
| тип на корпуса | без корпус |
| брой контакти | 4 |
| вид на монтаж | завинтен |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-281 |
| ограничение за производител | Hitachi |
| дължина | 88 mm |
| ширина | 107 mm |
| височина | 88 mm |
| тегло | 0,4 kg |
| тип на корпуса | без корпус |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | монтируем само с оригинално закрепване |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0098 |
| технически информационен номер | SI 0099 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 4 |