| електронапрежение | 12 V |
| контактна розетка за теглича (положение на контактните полюс | 5 |
| диаметър 1 | 70 mm |
| външна дължина | 96 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 5 |
| брой контакти | 5 |
| за номер артикул | 558018 |
| тегло | 0,32 kg |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | PI 0035 |
| технически информационен номер | SI 0104 |
| тегло | 0,250 kg |
| необходими бройки | 1 |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| тегло | 0,250 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | тръбен накрайник |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 70 mm |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-511 |