| ъгъл на закрепване | 45 Gradград |
| електронапрежение | 12 V |
| тип на корпуса | без корпус |
| качество | OE |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на полюсите | 5 |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 5 |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| тегло | 0,354 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-941 |