| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | PI 0035 |
| технически информационен номер | SI 0098 |
| технически информационен номер | SI 0099 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| технически информационен номер | SI 0104 |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 5 |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 5 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с всмукателна тръба |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | монтируем само с оригинално закрепване |
| допълващ артикул /допълваща информация | без тръбопровод |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | монтируем само с оригинално закрепване |
| допълващ артикул /допълваща информация | без тръбопровод |
| брой на полюсите | 5 |
| цвят | черен |
| вид на катализатора | с нерегулиран катализатор |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | PI 0035 |
| брой на полюсите | 5 |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | тръбен накрайник |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 70 mm |
| ограничение за производител | 8ET 009 149-061 |
| тегло | 0,236 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 5 |
| алтернативен ремонтен комплект | * |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 5 |
| вид на катализатора | с регулируем катализатор (3 канален) |
| брой контакти | 5 |