| брой контакти | 4 |
| вид на монтаж | тръбен накрайник |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 70 mm |
| ограничение за производител | 8ET 009 149-131 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 4 |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| допълващ артикул /допълваща информация | с всмукателна тръба |
| брой контакти | 4 |
| за номер артикул | 558066 |
| брой контакти | 4 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,18 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 4 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,18 kg |
| необходими бройки | 1 |