| брой контакти | 4 |
| тип на корпуса | с корпус |
| брой на полюсите | 4 |
| нова част | |
| не се изисква връщане на старата част |
| допълващ артикул /допълваща информация | с всмукателна тръба |
| брой контакти | 4 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 4 |
| гаранция | 5 години гаранция |
| брой контакти | 4 |
| тегло | 0,120 kg |
| необходими бройки | 1 |