| тип на корпуса | с корпус |
| брой на полюсите | 6 |
| нова част | |
| не се изисква връщане на старата част |
| за OEномер | 7700109812 |
| по избор | |
| брой контакти | 6 |
| за OEномер | 9110733 |
| брой контакти | 6 |
| вид на монтаж | тръбен накрайник |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 70 mm |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-001 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с всмукателна тръба |
| за OEномер | 4402733;09110733 |
| брой контакти | 6 |
| брой на полюсите | 6 |
| брой контакти | 6 |
| за номер артикул | 558003 |
| тегло | 0,188 kg |
| нова част | |
| брой контакти | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 6 |
| цвят | черен |
| брой контакти | 6 |
| тегло | 0,3 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 6 |
| тегло | 0,240 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 6 |
| тегло | 0,3 kg |
| необходими бройки | 1 |