| брой контакти | 6 |
| вид на монтаж | тръбен накрайник |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 70 mm |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-131 |
| ограничение за производител | Siemens |
| дължина | 108 mm |
| ширина | 125 mm |
| височина | 108 mm |
| тегло | 0,4 kg |
| тип на корпуса | с корпус |
| брой на полюсите | 6 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| тегло | 0,184 kg |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 6 |
| брой контакти | 6 |
| тегло | 0,180 kg |
| необходими бройки | 1 |