| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 4 |
| тип на корпуса | с корпус |
| брой на полюсите | 3 |
| нова част | |
| не се изисква връщане на старата част |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| качество | OE |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на полюсите | 3 |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| ограничение за производител | Siemens |
| дължина | 182 mm |
| ширина | 165 mm |
| височина | 125 mm |
| тегло | 0,4 kg |
| материал | алуминий |
| тип на корпуса | с корпус |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 3 |