| външно регулиран | |
| дължина 1 | 225 mm |
| тегло | 50 g |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ресервоар за изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със защита от влага |
| външно регулиран | |
| дължина 1 | 225 mm |
| тегло | 50 g |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| допълващ артикул /допълваща информация | без ресервоар за изсушител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със защита от влага |
| вид на свързване | торба |
| за OEномер | 64536918120 |
| качество | WP |
| вид на свързване | пълнител |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | пластмаса |
| диаметър | 30 mm |
| височина | 330 mm |
| качество/клас | EASY FIT |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| за OEномер | 576670200 |
| диаметър | 60 mm |
| височина | 188 mm |
| мярка на резбата 1 | 10 |
| мярка на резбата 2 | 10 |
| тегло | 0,65 kg |
| за OEномер | 64536918120 |
| за номер артикул | 8FC 351 302-381 |
| за номер артикул | 8FC 351 302-391 |
| ограничение за производител | MODINE |
| вид на свързване | пълнител |