| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| ляв/десен волан | за автомобил с десен волан |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с натискащ ключ |
| височина 1 | 188 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | кабелен изход ляв |
| тегло | 770 g |
| качество | WP |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| диаметър | 89 mm |
| височина | 230 mm |