| тегло | 0,76 kg |
| диаметър | 89 mm |
| височина | 230 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| диаметър | 89 mm |
| височина | 230 mm |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| диаметър | 89 mm |
| височина | 230 mm |
| мярка на резбата 1 | M27x2m |
| мярка на резбата 2 | M27x2f |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| диаметър | 89 mm |
| височина | 230 mm |
| тегло | 0,856 kg |