| тегло | 0,76 kg |
| диаметър | 89 mm |
| височина | 230 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| диаметър | 89 mm |
| височина | 230 mm |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| диаметър | 89 mm |
| височина | 230 mm |
| мярка на резбата 1 | M27x2m |
| мярка на резбата 2 | M27x2f |
| ляв/десен волан | за автомобил с десен волан |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с натискащ ключ |
| височина 1 | 188 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | кабелен изход ляв |
| качество | WP |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| диаметър | 89 mm |
| височина | 230 mm |
| диаметър | 89 mm |
| височина | 231 mm |
| мярка на резбата 1 | 3/8 16 unf 2B |
| мярка на резбата 2 | M26 x 14m |
| диаметър | 89 mm |
| височина | 230 mm |
| мярка на резбата 1 | M28 x 1,5f |
| мярка на резбата 2 | M28 x 1,5m |
| тегло | 0,856 kg |