| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| диаметър | 89 mm |
| височина | 200 mm |
| качество/клас | EASY FIT |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| тегло | 0,735 kg |
| височина | 205 mm |
| диаметър | 88 mm |
| да се замени след години | 2 |
| материал | алуминий |
| цвят | сребърен |
| изпълнение на филтъра | сух филтър |
| размер резба вход | 28 x 1,5 mm |
| размер резба изход | 28 x 1,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с натискащ ключ |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без натискащ ключ |
| диаметър | 89 mm |
| височина | 231 mm |
| мярка на резбата 1 | 3/8 16 unf 2B |
| мярка на резбата 2 | M26 x 14m |
| диаметър | 89 mm |
| височина | 230 mm |
| мярка на резбата 1 | M28 x 1,5f |
| мярка на резбата 2 | M28 x 1,5m |