| ограничение за производител | Keihin |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| входящ отвор | 12,25 mm |
| изходен отвор | 12,35 mm |
| диаметър | 30 mm |
| височина | 338 mm |
| височина | 350 mm |
| диаметър | 30 mm |
| материал | алуминий |
| цвят | черен |
| изпълнение на филтъра | сух филтър |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| да се замени след години | 2 |
| ограничение за производител | Showa |
| страна на монтаж | вътрешен |
| ограничение за производител | Denso |
| по избор | |
| ограничение за производител | Modine |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| качество | WP |
| ограничение за производител | SHOWA |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без разширителен клапан |
| входящ отвор | 12,4 mm |
| изходен отвор | 12,4 mm |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| вид на свързване | пълнител |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| материал | алуминий |
| ограничение за производител | DENSO / MODINE |
| диаметър | 30 mm |
| височина | 341 mm |
| мярка на резбата 1 | 12 |
| мярка на резбата 2 | 12 |
| дължина | 333 mm |
| ограничение за производител | SHOWA |