| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| входящ отвор | 20,5 mm |
| изходен отвор | 20,5 mm |
| диаметър | 75 mm |
| височина | 205 mm |
| качество/клас | EASY FIT |
| входящ отвор | 19,5 mm |
| диаметър | 75 mm |
| изходен отвор | 19,5 mm |
| мярка на резбата | M6 |
| височина | 205 mm |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 205-75 |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| входящ отвор | 19,5 mm |
| изходен отвор | 19,5 mm |
| диаметър | 75 mm |
| височина | 205 mm |
| качество/клас | EASY FIT |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 205-75 |
| качество | WP |
| диаметър 1 | 17,2 mm |
| диаметър 2 | 20,2 mm |
| вътрешна резба | 6 mm |
| вътрешна резба | 8 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без разширителен клапан |
| входящ отвор | 19,6 mm |
| изходен отвор | 19,6 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без разширителен клапан |
| входящ отвор | 20,5 mm |
| изходен отвор | 20,5 mm |
| да се замени след години | 2 |
| изпълнение на филтъра | сух филтър |
| материал | алуминий |
| цвят | сребърен |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 205-75 |
| вътрешна резба | 6 mm |
| диаметър | 75 mm |
| височина | 207 mm |
| мярка на резбата 1 | 19.5 |
| мярка на резбата 2 | 19.5 |
| диаметър | 75 mm |
| височина | 205 mm |
| мярка на резбата 1 | 20.6 |
| мярка на резбата 2 | 20.6 |