| да се замени след години | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със заключваща капачка |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| входящ отвор | 20,5 mm |
| изходен отвор | 20,5 mm |
| диаметър | 75 mm |
| височина | 205 mm |
| качество/клас | EASY FIT |
| ограничение за производител | SHOWA |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без разширителен клапан |
| входящ отвор | 12,4 mm |
| изходен отвор | 12,4 mm |
| за OEномер | 8K0.298.403A |
| ограничение за производител | DENSO |
| за OEномер | 8K0.298.403AB |
| ограничение за производител | SHOWA |