| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| диаметър | 89 mm |
| височина | 200 mm |
| качество/клас | EASY FIT |
| качество | WP |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 200-88 |
| тегло | 0,8 kg |
| присъединителна техника | F |
| вариант на екипировка | METRICO |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с разширителен клапан |
| размер резба вход | M28 X 1.5 |
| размер резба изход | M28 X 1.5 |