| да се замени след години | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със заключваща капачка |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| входящ отвор | 12,25 mm |
| изходен отвор | 12,35 mm |
| диаметър | 30 mm |
| височина | 288 mm |
| за OEномер | 8K0.298.403A |
| ограничение за производител | DENSO |
| за OEномер | 8K0.298.403AB |
| ограничение за производител | SHOWA |