| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| качество/клас | EASY FIT |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без разширителен клапан |
| размер резба вход | M28 X 1.5 |
| размер резба изход | M28 X 1.5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с натискащ ключ |
| диаметър | 89 mm |
| височина | 230 mm |
| мярка на резбата 1 | M28x1,5m |
| мярка на резбата 2 | M28x1,5f |
| тегло | 700 g |