| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с щекер |
| вид на свързване | пълнител |
| диаметър | 29 mm |
| височина | 375 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с щекер |
| вид на свързване | пълнител |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | пластмаса |
| диаметър | 29 mm |
| височина | 375 mm |
| качество/клас | EASY FIT |
| вид на свързване | пълнител |
| височина 1 | 375 mm |
| височина 2 | 252 mm |
| диаметър 1 | 29 mm |
| страна на монтаж | вътрешен |
| обърни внимание на техническите данни | |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| форма | О-пръстен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с капак |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |