| вид на свързване | пълнител |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | пластмаса |
| диаметър | 30 mm |
| височина | 380 mm |
| качество/клас | EASY FIT |
| тегло | 220 g |
| вид на свързване | пълнител |
| качество | WP |
| дължина | 380 mm |
| диаметър | 30 mm |
| за номер артикул | 8FC 351 302-611 |
| диаметър | 407 mm |
| височина | 38 mm |