| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без разширителен клапан |
| входящ отвор | 13 mm |
| изходен отвор | 13 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без разширителен клапан |
| входящ отвор | 13,9 mm |
| изходен отвор | 13,9 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| охлаждащо вещество | R 134 |
| тегло | 0,88 kg |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| за OEномер | 645.8375754 |
| тегло | 0,92 kg |
| дължина | 97 mm |
| диаметър | 100 mm |