| отопление/ охлаждане | от кондензатора към изсушителя |
| вид на монтаж | монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без щекер |
| вид на свързване | пълнител |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | пластмаса |
| диаметър | 35 mm |
| височина | 407 mm |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 407-35 |
| вид на свързване | пълнител |
| да се замени след години | 2 |
| материал | пластмаса |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| тегло | 270 g |
| диаметър | 38 mm |
| височина | 406 mm |
| вариант на екипировка | A |