| вид на свързване | пълнител |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без закрепващ материал |
| вид на свързване | пълнител |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | пластмаса |
| диаметър | 38 mm |
| височина | 335 mm |
| тегло | 270 g |
| отопление/ охлаждане | от кондензатора към изсушителя |
| вид на монтаж | монтаж |
| дължина | 332 mm |
| цвят | сив |
| вид на свързване | пълнител |
| диаметър | 37 mm |
| височина | 335 mm |