| качество | WP |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| входящ отвор | 13,4 mm |
| изходен отвор | 13,4 mm |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| височина | 160 mm |
| диаметър | 64 mm |
| да се замени след години | 2 |
| материал | алуминий |
| цвят | сребърен |
| изпълнение на филтъра | сух филтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без разширителен клапан |
| входящ отвор | 13,4 mm |
| изходен отвор | 13,4 mm |
| тегло | 0,67 kg |