| дължина | 460 mm |
| ширина | 108 mm |
| височина | 30 mm |
| дължина | 471,5 mm |
| ширина | 119 mm |
| дебелина | 35 mm |
| тегло | 0,18 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 471 mm |
| ширина | 120 mm |
| височина | 35 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 472 mm |
| ширина | 119 mm |
| височина | 35 mm |
| дължина | 468 mm |
| ширина | 120 mm |
| височина | 30 mm |
| тегло | 170 g |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 458 mm |
| ширина | 117 mm |
| височина | 30 mm |
| дължина | 471 mm |
| ширина | 120 mm |
| височина | 35 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| дължина 1 | 458 mm |
| ширина 1 | 117 mm |
| височина 1 | 30 mm |
| дължина | 460 mm |
| ширина | 118 mm |
| височина | 30 mm |
| дължина | 460 mm |
| ширина | 108 mm |
| височина | 30 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| количество | 1 |
| височина | 31 mm |
| дължина | 460 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 472 mm |
| ширина | 119 mm |
| височина | 35 mm |
| дължина | 471 mm |
| ширина | 120 mm |
| височина | 35 mm |
| дължина | 461 mm |
| ширина | 118,5 mm |
| дебелина | 32 mm |
| тегло | 0,174 kg |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| необходими бройки | 1 |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 30 mm |
| обща дължина | 450 mm |
| ширина | 117 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 460 mm |
| ширина | 120 mm |
| височина | 30 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| диаметър 1 | 458 mm |
| диаметър 2 | 117 mm |
| височина | 31 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 30 mm |
| обща дължина | 450 mm |
| ширина | 117 mm |
| дължина | 473 mm |
| ширина | 120 mm |
| височина | 34 mm |
| дължина | 473 mm |
| ширина | 120 mm |
| височина | 34 mm |
| дължина | 472 mm |
| ширина | 119 mm |
| височина | 35 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 468 mm |
| ширина | 120 mm |
| височина | 30 mm |
| тегло | 75 g |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| дължина | 460 mm |
| ширина | 108 mm |
| височина | 30 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 471 mm |
| ширина | 120 mm |
| височина | 35 mm |
| дължина | 470 mm |
| ширина | 120 mm |
| дебелина | 35 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка |
| тегло | 0,210 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| необходими бройки | 1 |
| количество | 1 |
| височина | 31 mm |
| дължина | 460 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| материал | активен въглен |
| дължина | 460 mm |
| ширина | 118 mm |
| височина | 30 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 471 mm |
| ширина | 120 mm |
| височина | 35 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| диаметър 1 | 458 mm |
| диаметър 2 | 117 mm |
| височина | 31 mm |
| дължина | 470 mm |
| ширина | 115 mm |
| дебелина | 35 mm |
| материал | активен въглен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с рамка |
| тегло | 0,210 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| необходими бройки | 1 |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| височина | 30 mm |
| дължина | 462 mm |
| ширина | 118 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 460 mm |
| ширина | 118 mm |
| височина | 30 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| височина | 30 mm |
| дължина | 462 mm |
| ширина | 118 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| височина | 30 mm |
| обща дължина | 452 mm |
| ширина | 117 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| височина | 30 mm |
| обща дължина | 452 mm |
| ширина | 117 mm |
| дължина | 460 mm |
| ширина | 108 mm |
| височина | 30 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| височина | 34 mm |
| ширина | 120 mm |
| дължина | 473 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |