| дължина | 449 mm |
| ширина | 120 mm |
| височина | 32 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 449 mm |
| ширина | 120 mm |
| височина | 32 mm |
| количество | 1 |
| височина | 31 mm |
| дължина | 442 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 449 mm |
| ширина | 120 mm |
| височина | 32 mm |
| дължина | 449 mm |
| ширина | 119 mm |
| дебелина | 31,5 mm |
| тегло | 0,15 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 450 mm |
| ширина | 119 mm |
| височина | 32 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 449 mm |
| ширина | 120 mm |
| височина | 32 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| диаметър 1 | 120 mm |
| диаметър 2 | 449 mm |
| височина | 32 mm |
| дължина | 440 mm |
| ширина | 119 mm |
| дебелина | 30 mm |
| тегло | 0,18 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| необходими бройки | 1 |
| количество | 1 |
| височина | 31 mm |
| дължина | 442 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 449 mm |
| ширина | 119 mm |
| дебелина | 31,5 mm |
| тегло | 0,31 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| необходими бройки | 1 |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 30 mm |
| обща дължина | 450 mm |
| ширина | 117 mm |
| дължина | 445 mm |
| ширина | 120 mm |
| дебелина | 29 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| необходими бройки | 1 |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 30 mm |
| обща дължина | 450 mm |
| ширина | 117 mm |
| дължина | 449 mm |
| ширина | 120 mm |
| височина | 32 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 449 mm |
| ширина | 120 mm |
| височина | 32 mm |
| височина | 30 mm |
| ширина | 118 mm |
| дължина | 440 mm |
| височина | 30 mm |
| ширина | 118 mm |
| дължина | 440 mm |
| дължина | 449 mm |
| ширина | 120 mm |
| височина | 32 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 449 mm |
| ширина | 120 mm |
| височина | 32 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| височина | 30 mm |
| дължина | 448 mm |
| ширина | 120 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| височина | 30 mm |
| обща дължина | 452 mm |
| ширина | 117 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| височина | 30 mm |
| обща дължина | 452 mm |
| ширина | 117 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| височина | 30 mm |
| дължина | 448 mm |
| ширина | 120 mm |
| дължина | 449 mm |
| ширина | 120 mm |
| височина | 32 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 442 mm |
| ширина | 120 mm |
| височина | 32 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър купе с полифенол |
| изпълнение на филтъра | с антибактериално действие |
| изпълнение на филтъра | с фунгицидно действие |
| изпълнение на филтъра | филтър за финни частици (PM 2.5) |
| височина | 30 mm |
| ширина | 118 mm |
| дължина | 440 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |