| дължина | 210 mm |
| ширина | 225 mm |
| височина | 20 mm |
| дължина | 227 mm |
| височина | 20 mm |
| ширина | 211 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| височина | 20 mm |
| дължина | 226 mm |
| ширина | 211 mm |
| височина | 20 mm |
| дължина | 225 mm |
| ширина | 210 mm |
| дължина | 226 mm |
| ширина | 210 mm |
| височина | 20 mm |
| дължина | 225 mm |
| ширина | 210 mm |
| височина | 20 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 210 mm |
| ширина | 255 mm |
| височина | 20 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| дължина | 210 mm |
| ширина | 224 mm |
| височина | 20 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 20 mm |
| дължина | 210 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| височина | 20 mm |
| дължина | 225 mm |
| ширина | 210 mm |