| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дължина | 277 mm |
| ширина | 200 mm |
| височина | 27 mm |
| дължина | 274,5 mm |
| ширина | 206 mm |
| дебелина | 26,5 mm |
| тегло | 0,260 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| височина | 26 mm |
| дължина | 265 mm |
| ширина | 192 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 26,5 mm |
| обща дължина | 278 mm |
| ширина | 201 mm |
| дължина | 273 mm |
| ширина | 196 mm |
| височина | 27 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 273 mm |
| ширина | 207 mm |
| височина | 27 mm |
| дължина | 275,5 mm |
| ширина | 207 mm |
| дебелина | 26,5 mm |
| тегло | 0,001 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| необходими бройки | 1 |
| количество | 1 |
| височина | 26 mm |
| дължина | 274 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 263 mm |
| ширина | 190 mm |
| дебелина | 26 mm |
| тегло | 0,130 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 274,5 mm |
| ширина | 206 mm |
| височина | 26,5 mm |
| дължина | 271 mm |
| ширина | 200 mm |
| височина | 28 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| дължина | 275 mm |
| ширина | 205 mm |
| височина | 30 mm |
| тегло | 160 g |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 277 mm |
| ширина | 200 mm |
| височина | 27 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 26,5 mm |
| обща дължина | 278 mm |
| ширина | 201 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| материал | пластмаса |
| дължина | 265 mm |
| ширина | 192 mm |
| височина | 26 mm |
| дължина | 264 mm |
| ширина | 190 mm |
| височина | 27 mm |
| дължина | 273 mm |
| ширина | 200 mm |
| дебелина | 27 mm |
| тегло | 0,16 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| необходими бройки | 1 |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| височина | 26 mm |
| дължина | 275 mm |
| ширина | 200 mm |
| дължина | 264 mm |
| ширина | 190 mm |
| височина | 27 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |