| дължина | 340 mm |
| ширина | 193 mm |
| височина | 17 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 424 mm |
| ширина | 156 mm |
| височина | 18 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| спецификация | Ex Coopers ACE003 |
| дължина | 424 mm |
| ширина | 156 mm |
| височина | 18 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 410 mm |
| ширина | 145 mm |
| височина | 17 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| за OEномер | 6806602;93182437 |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| дължина 1 | 330 mm |
| ширина 1 | 188 mm |
| височина 1 | 17 mm |
| спецификация | Ex Coopers ACE008 |
| дължина | 340 mm |
| ширина | 193 mm |
| височина | 17 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| тегло | 0,086 kg |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| дължина | 330 mm |
| ширина | 188 mm |
| височина | 17 mm |
| дължина | 330 mm |
| ширина | 188 mm |
| височина | 17 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |