| дължина | 219 mm |
| ширина | 266 mm |
| височина | 20 mm |
| форма | ъглов |
| количество | 1 |
| височина | 21 mm |
| дължина | 215 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 330 mm |
| ширина | 160 mm |
| височина | 30 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 265 mm |
| ширина | 215 mm |
| дебелина | 20 mm |
| материал | хартия |
| тегло | 0,08 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 264 mm |
| ширина | 219 mm |
| височина | 20 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| дължина | 265 mm |
| ширина | 215 mm |
| дебелина | 20 mm |
| материал | хартия |
| тегло | 0,08 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| необходими бройки | 1 |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 218 mm |
| ширина | 265 mm |
| височина | 21 mm |
| дължина | 219 mm |
| ширина | 265 mm |
| височина | 21 mm |
| спецификация | Ex Coopers ACE086 |
| дължина | 330 mm |
| ширина | 160 mm |
| височина | 30 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 219 mm |
| ширина | 266 mm |
| височина | 20 mm |
| форма | ъглов |
| дължина | 330 mm |
| ширина | 160 mm |
| височина | 30 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 265 mm |
| ширина | 220 mm |
| височина | 21 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 265 mm |
| ширина | 215 mm |
| височина | 21 mm |
| дължина | 215 mm |
| ширина | 265 mm |
| дебелина | 25 mm |
| тегло | 0,16 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| необходими бройки | 1 |
| за OEномер | 6808622;55702456 |
| дължина | 265 mm |
| ширина | 215 mm |
| височина | 21 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 331 mm |
| ширина | 163 mm |
| височина | 30 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| за номер артикул | SF KF9477 |
| дължина | 219 mm |
| ширина | 266 mm |
| височина | 20 mm |
| форма | ъглов |
| дължина | 217 mm |
| ширина | 265 mm |
| височина | 21 mm |
| тегло | 0,13 kg |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| диаметър 1 | 262 mm |
| диаметър 2 | 215 mm |
| височина | 20 mm |
| за OEномер | 1808012;13345949 |
| дължина | 264 mm |
| ширина | 218 mm |
| височина | 20 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 19 mm |
| обща дължина | 212 mm |
| ширина | 264 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| дължина 1 | 265 mm |
| ширина 1 | 215 mm |
| височина 1 | 21 mm |
| дължина | 265 mm |
| ширина | 215 mm |
| височина | 21 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| ширина | 212 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| височина | 20 mm |
| дължина | 265 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 215 mm |
| ширина | 265 mm |
| височина | 20 mm |
| количество | 1 |
| височина | 21 mm |
| дължина | 215 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 265 mm |
| ширина | 215 mm |
| височина | 21 mm |
| тегло | 171 g |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| дължина | 265 mm |
| ширина | 215 mm |
| дебелина | 20 mm |
| тегло | 0,23 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| необходими бройки | 1 |
| спецификация | Ex Coopers ACE136 |
| дължина | 331 mm |
| ширина | 163 mm |
| височина | 30 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 19 mm |
| обща дължина | 212 mm |
| ширина | 264 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| височина | 20 mm |
| дължина | 215 mm |
| ширина | 265 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| диаметър 1 | 262 mm |
| диаметър 2 | 215 mm |
| височина | 20 mm |
| не е за артикул номер | 3037 |
| дължина | 265 mm |
| ширина | 215 mm |
| височина | 21 mm |
| височина | 21 mm |
| ширина | 266 mm |
| дължина | 218 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 218 mm |
| ширина | 265 mm |
| дебелина | 21 mm |
| тегло | 0,26 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 265 mm |
| ширина | 220 mm |
| височина | 21 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 265 mm |
| ширина | 215 mm |
| височина | 21 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 266 mm |
| ширина | 219 mm |
| височина | 20 mm |
| материал | активен въглен |
| дължина | 265 mm |
| ширина | 215 mm |
| височина | 21 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| височина | 20 mm |
| дължина | 215 mm |
| ширина | 265 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| височина | 22 mm |
| обща дължина | 222 mm |
| ширина | 268 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 215 mm |
| ширина | 265 mm |
| височина | 20 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| изпълнение на филтъра | филтър за финни частици (PM 2.5) |
| изпълнение на филтъра | с фунгицидно действие |
| изпълнение на филтъра | с антибактериално действие |
| изпълнение на филтъра | с анти-алергично действие |
| дължина | 264 mm |
| ширина | 218 mm |
| височина | 20 mm |
| количество | 1 |
| единицамярка за количество | брой |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| височина | 20 mm |
| дължина | 215 mm |
| ширина | 265 mm |
| количество | 1 |
| височина | 21 mm |
| дължина | 215 mm |
| материал | Полифенол с активен въглен |
| дължина | 216 mm |
| ширина | 265 mm |
| височина | 21 mm |
| дължина | 265 mm |
| ширина | 220 mm |
| височина | 21 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 268 mm |
| ширина | 222 mm |
| височина | 22 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър купе с полифенол |
| изпълнение на филтъра | с антибактериално действие |
| изпълнение на филтъра | с фунгицидно действие |
| изпълнение на филтъра | филтър за финни частици (PM 2.5) |