| дължина | 219 mm |
| ширина | 266 mm |
| височина | 20 mm |
| форма | ъглов |
| количество | 1 |
| височина | 21 mm |
| дължина | 215 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 219 mm |
| ширина | 265 mm |
| височина | 21 mm |
| дължина | 265,5 mm |
| ширина | 219 mm |
| височина | 20 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 219 mm |
| ширина | 266 mm |
| височина | 20 mm |
| форма | ъглов |
| спецификация | Ex Coopers ACE184 |
| дължина | 265,5 mm |
| ширина | 218,5 mm |
| височина | 20,4 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 265 mm |
| ширина | 219 mm |
| височина | 20 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 217 mm |
| ширина | 265 mm |
| височина | 21 mm |
| тегло | 0,13 kg |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 19 mm |
| обща дължина | 212 mm |
| ширина | 264 mm |
| дължина | 265 mm |
| ширина | 220 mm |
| височина | 20 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 215 mm |
| ширина | 265 mm |
| височина | 20 mm |
| количество | 1 |
| височина | 21 mm |
| дължина | 215 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 19 mm |
| обща дължина | 212 mm |
| ширина | 264 mm |
| спецификация | Ex Coopers ACE194 |
| дължина | 264 mm |
| ширина | 220 mm |
| височина | 20 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| височина | 21 mm |
| ширина | 266 mm |
| дължина | 218 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 218 mm |
| ширина | 265 mm |
| дебелина | 21 mm |
| тегло | 0,26 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| необходими бройки | 1 |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 266 mm |
| ширина | 219 mm |
| височина | 20 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| височина | 22 mm |
| обща дължина | 222 mm |
| ширина | 268 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 215 mm |
| ширина | 265 mm |
| височина | 20 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| изпълнение на филтъра | филтър за финни частици (PM 2.5) |
| изпълнение на филтъра | с фунгицидно действие |
| изпълнение на филтъра | с антибактериално действие |
| изпълнение на филтъра | с анти-алергично действие |
| дължина | 264 mm |
| ширина | 218 mm |
| височина | 20 mm |
| количество | 1 |
| единицамярка за количество | брой |
| количество | 1 |
| височина | 21 mm |
| дължина | 215 mm |
| материал | Полифенол с активен въглен |
| дължина | 216 mm |
| ширина | 265 mm |
| височина | 21 mm |