| дължина | 240 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| ширина | 204 mm |
| височина | 35 mm |
| дължина | 239,5 mm |
| ширина | 204 mm |
| дебелина | 35 mm |
| тегло | 0,386 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| необходими бройки | 1 |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 240 mm |
| ширина | 204 mm |
| височина | 35 mm |
| дължина | 240 mm |
| ширина | 204 mm |
| височина | 34 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| дължина | 240 mm |
| ширина | 204 mm |
| височина | 35 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 240 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| ширина | 204 mm |
| височина | 35 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| диаметър 1 | 204 mm |
| диаметър 2 | 240 mm |
| височина | 35 mm |
| ширина | 205 mm |
| дебелина | 35 mm |
| тегло | 0,272 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 240 mm |
| ширина | 204 mm |
| височина | 35 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 240 mm |
| ширина | 204 mm |
| височина | 35 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 240 mm |
| ширина | 204 mm |
| височина | 35 mm |
| дължина | 240 mm |
| ширина | 204 mm |
| височина | 35 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 240 mm |
| ширина | 204 mm |
| височина | 35 mm |
| дължина | 240 mm |
| ширина | 204 mm |
| височина | 34 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 240 mm |
| ширина | 204 mm |
| височина | 35 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 240 mm |
| ширина | 204 mm |
| височина | 35 mm |
| дължина | 240 mm |
| ширина | 204 mm |
| височина | 35 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 240 mm |
| ширина | 204 mm |
| височина | 36 mm |
| дължина | 239,5 mm |
| ширина | 204 mm |
| дебелина | 35 mm |
| тегло | 0,168 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 35 mm |
| обща дължина | 240 mm |
| ширина | 204 mm |
| количество | 1 |
| височина | 36 mm |
| дължина | 241 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| за OEномер | 1808246;13271191 |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 236,5 mm |
| ширина | 205 mm |
| височина | 35 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 35 mm |
| обща дължина | 240 mm |
| ширина | 204 mm |
| материал | активен въглен |
| дължина | 240 mm |
| ширина | 204 mm |
| височина | 35 mm |
| дължина | 240 mm |
| ширина | 204 mm |
| височина | 35 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 240 mm |
| ширина | 204 mm |
| височина | 35 mm |
| дължина | 240 mm |
| ширина | 204 mm |
| височина | 35 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 235 mm |
| ширина | 205 mm |
| дебелина | 35 mm |
| тегло | 0,272 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| необходими бройки | 1 |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| височина | 35 mm |
| обща дължина | 240 mm |
| ширина | 204 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| височина | 35 mm |
| дължина | 240 mm |
| ширина | 205 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| изпълнение на филтъра | филтър за финни частици (PM 2.5) |
| изпълнение на филтъра | с фунгицидно действие |
| изпълнение на филтъра | с антибактериално действие |
| изпълнение на филтъра | с анти-алергично действие |
| дължина | 240 mm |
| ширина | 204 mm |
| височина | 34 mm |
| количество | 1 |
| единицамярка за количество | брой |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| височина | 35 mm |
| дължина | 240 mm |
| ширина | 205 mm |
| дължина | 240 mm |
| ширина | 204 mm |
| височина | 36 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър купе с полифенол |
| изпълнение на филтъра | с антибактериално действие |
| изпълнение на филтъра | с фунгицидно действие |
| изпълнение на филтъра | филтър за финни частици (PM 2.5) |